Najlepszy serwer, najlepsi gracze, najlepsza ekipa - SkyLand

SkyLand - serwer, na którym wpadniesz na chwilę i zostaniesz na dłużej.


#1 2013-04-18 20:17:37

k4mil3k12

Nowy

Zarejestrowany: 2013-04-18
Posty: 1
Punktów :   

Podanie k4mil3k12

1. Nick gracza. k4mil3k12
2. Wiek. 13
3. Skype / TeamSpeak3 To i to.
4. Coś o sobie. Mam na imię Kamil interesuje się informatyką i sportem, lubię grać w piłkę ręczną, siatkówkę i piłkę nożną .
5. Czemu ty masz dostać ta rangę? Chciałbym odciążyć trochę adminów, bo na serwie wchodzą różni ludzie, robią awantury, nie przestrzegają zasad itd. Admin nie siedzi 24 na dobę, a chcę żeby na serwerze każdemu żyło się lepiej.
6. Co wniesiesz na serwer jako SkyKidMod / SkyMod? Postaram się aby gracze dogadywali się z każdymi, pomagali sobie nawzajem i mniej obrażali, przeklinali.
7. Napisz co zrobiłbyś w podanych sytuacjach:
  a) Gracz xyz spamuje i nadmiernie przeklina. Administracji nie ma na serwerze. Ludzie się wkurzają. Co robisz?   Na początku zwrócę mu uwagę , jak nic to nie da, daje mu czasowy mute
  b) Gracz abc pisze, że gracz xyz używa cheatów. Niestety gracz xyz wyszedł już z serwera. Co robisz? Powiadamiam Admina o sytuacji która miała miejsce.
  c) Gracz z rangą Vip przeszkadza innym graczom. Co robisz? Ostrzegam go, nic nie podziała, kick, oraz informuję Admina o danej sytuacji
  d) Nowy gracz wchodzi na serwer. Co robisz? Witam go, oraz odpowiadam gdy się spyta mnie o coś związanego z rozgrywką lub innymi rzeczami o ile sam będę w stanie udzielić odpowiedzi.
8. Co zmieniłbyś w serwerze? Moim zdaniem serwer jest idealny, ale czas pokaże co przydałoby się zmienić lub przerobić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.fordelta.pun.pl www.oaza.pun.pl www.chavala.pun.pl www.fretki.pun.pl